Małe systemy czyszczące na wiertarkę

Małe systemy czyszczące na wiertarkę

Elastyczna oś obrotowa może być obsługiwana przy pomocy wiertarki i jest przeznaczona do stosowania w okrągłych kanałach wentylacyjnych.

System na wiertarkę standard

Elastyczny przewód działa dwukierunkowo, posiada pokrycie z poliamidu. Jego grubość to 8 mm, a długość wynosi od 1,5 m nawet do 12 m. Dedykowany jest do czyszczenia kanałów poziomych o średnicy 100 – 400 mm i kanałów pionowych o średnicy 100 – 800 mm. Minimalny promień gięcia to 100 mm. System standard posiada w zestawie wygodną torbę do transportu.

System na wiertarkę mini

Przewód ten jest bardzo elastyczny, dlatego może wejść przez cztery lub pięć 90-stopniowych zgięć w kanałach. Jego szczotki działaja odśrodkowo. Posiadamy w sprzedaży przewody o grubości 5 mm i długościach 3 i 6 m. System mini jest przeznaczony do czyszczenia kanałów o średnicy od 40 do 100 mm. Nadaje się również do kanałów z tworzyw sztucznych oraz owalnych.

System centrujący do maszyn serii P

System samocentrujący Pressovac ma opatentowany kształt. Jest bardzo pomocny w czyszczeniu kanałów o większej średnicy, począwszy od 400 nawet do 800 mm. Urządzenie centrujące można łatwo podłączyć do silnika szczotki, co umożliwia utrzymanie szczotki pośrodku kanału podczas usuwania kurzu i brudu. Mamy wówczas pewność, że czyszczenie odbywa się prawidłowo.

System T do maszyn typu P (kanały prostokątne)

Urządzenie umożliwiające dokładne czyszczenie kanałów prostokątnych przy zastosowaniu odpowiednich szczotek